Pion Infrastruktury Komunikacyjnej

Tytuł

Nowe szanse dla rozwoju

Wyodrębnienie Pionu Drogowo-Mostowego, jako samodzielnej struktury w schemacie organizacyjnym POLAQUA dało początek naszej aktywności w kolejnym, bardzo ważnym dla gospodarki krajowej segmencie rynku, jakim jest szeroko rozumiane budownictwo infrastruktury drogowo-mostowej. Aktualnie Spółka dysponuje zarówno doświadczeniem jak i zapleczem technologicznym, które pozwala na efektywną realizację kontraktów związanych z budownictwem drogowym i inżynierskim (mosty, wiadukty, estakady, tunele, lotniska itp. ). Program budowy autostrad i dróg szybkiego ruchu związany z organizacją Euro 2012 to duże wyzwanie dla całej branży budowlano-inżynierskiej. Chcemy w partnerstwie z innymi firmami  realizować projekty autostradowe  nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju, uczestnicząc tak  w projektach publicznych jak i w pełni komercyjnych.

Krajowy program budowy nowych i modernizacji istniejących dróg otworzył przed naszą Spółką ogromne pole do działania. Dostrzegliśmy tę szansę i wchodzimy bardzo ambitnie w realizacje coraz to większych i bardziej skomplikowanych projektów.

Jesteśmy przekonani, że autostrady, trasy szybkiego ruchu, a także drogi lokalne i towarzyszące im obiekty inżynierskie, będą w najbliższych latach powstawać w szybkim tempie, chcemy osiągnąć pozycję jednego z liderów na rynku drogowo-mostowym. 

Dział Robót Drogowych     Dział Robót Drogowych
Dział Robót Mostowych

     Dział Robót Mostowych

 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO