Kariera

Tytuł
Kariera

 

 

Podstawowe wartości, na których opierają się dobre relacje wewnątrz firmy to koleżeńska postawa i umiejętność współpracy. Ważne są kompetencje, ale także poczucie odpowiedzialności. U nas spotkasz zgrany zespół pracowników. Razem budujemy solidną i wiarygodną markę, jaką jest POLAQUA.

Co oferujemy?

Jeśli nasi pracownicy dali z siebie to, co najlepsze i wykazują się wiedzą, zdolnościami i wyobraźnią, to zapewniamy optymalne warunki pracy i dalszy rozwój. A to wszystko przy zachowaniu bezpieczeństwa i stabilności pracy.
Potrafimy docenić silną motywację pracownika oraz jego zaangażowanie i lojalność. Preferujemy system awansu wewnętrznego. Mamy u siebie inżynierów, którzy są z firmą od początków jej istnienia, bądź rozpoczynali pracę jeszcze w trakcie nauki. Pierwsze szlify zdobywali u nas, a dziś są brygadzistami, kierownikami, dyrektorami pionów, a nawet członkami zarządu. Jesteśmy zespołem i każdy ma równie istotne zadanie do wypełnienia. Dlatego w nich inwestujemy, wspieramy w podnoszeniu kwalifikacji i rozwijamy talenty.
Osoby, które rozpoczną u nas pracę, wezmą udział w wielu innowacyjnych projektach. Będą razem z nami budować i w ten sposób potwierdzać solidność marki, jaką jest POLAQUA.

Kogo szukamy?

TWOJE WYKSZTAŁCENIE

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków budownictwa ogólnego, budownictwa drogowo-mostowego, inżynierii lądowej, inżynierii sanitarnej. Czy wiesz, że Grupa Kapitałowa POLAQUA to kilka tysięcy osób? Dlatego oprócz stanowisk technicznych potrzebujemy osób, które ukończyły kierunki związane z zarządzaniem, prawem, finansami ekonomią i logistyką.

TWOJE CECHY I UMIEJĘTNOŚCI

Od przyszłych pracownikach oczekujemy zaangażowania, umiejętności twórczego myślenia, ciekawości świata. Lubimy tych, którzy chcą się rozwijać i dokształcać. Potencjalna kadra menadżerska dobrze, jeżeli ma wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Jeśli czujesz się lub chcesz być profesjonalistą to spróbuj to osiągnąć z nami. Kierowanie placem budowy to zadanie niezwykle odpowiedzialne. Wymaga odporności na stres, analitycznego myślenia, przewidywania zmian i poszukiwania optymalnych rozwiązań. Budujemy we wszystkich województwach i poza granicami kraju, dlatego cenna jest gotowość na zmiany i mobilność.

Obecnie poszukujemy:

W POLAQUA mogą znaleźć pracę osoby o różnym wykształceniu i umiejętnościach. Potrzebujemy wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów i osób z uprawnieniami. Zobacz, kogo poszukujemy obecnie:

Tytuł

Lokalizacja

Data publikacji

Aplikuj

Brygada do robót wodno-kanalizacyjnych

Łomża
Szczuczyn

19.09.2019

Aplikuj

Kierownik robót elektrycznych

Halinów k. Mińska Mazowieckiego

19.09.2019

Aplikuj

Operator sprzętu budowlanego

Gdynia

Łomża

Szczuczyn

Pawłówek k. Bydgoszczy


12.09.2019

Aplikuj

Operator wagi

Pawłówek k. Bydgoszczy

12.09.2019

Aplikuj

Mechanik ciężkiego sprzętu

Gdynia

11.09.2019

Aplikuj

Kierownik Robót Drogowych

okolice Częstochowy

10.09.2019

Aplikuj

Młodszy inżynier w Dziale Mostowym

biuro budowy w Łomży

09.09.2019

Aplikuj

Kierownik Robót Sanitarnych

Szczecin

09.09.2019

Aplikuj

Kierownik Robót Elektrycznych

Szczecin

09.09.2019

Aplikuj

Kierowca wywrotki czteroosiowej

Bydgoszczy

Łomża

Szczuczyn

Gdynia


01.07.2019

Aplikuj

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie POLAQUA sp. z o.o. Jeśli w zakładce Kariera nie znalazł/-a Pan/-i interesującego ogłoszenia wśród naszych aktualnych ofert pracy, zachęcamy do pozostawienia swojego CV w naszej bazie kandydatów . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR, POLAQUA sp. z o.o.
 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO