Administrator Kontraktu - Bydgoszcz

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy drogi S-5 pod Bydgoszczą poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Administrator Kontraktu
Lokalizacja: Bydgoszcz (Pawłówek)

ZADANIA:

  • odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - Budownictwo lub Prawo;
  • min. 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
  • doskonała organizacja pracy;
  • orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO