Specjalista ds. finansowych w Dziale Treasury i Ubezpieczeń

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o. do pracy w Centrali firmy poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wólka Kozodawska k. Piaseczna

ZADANIA:

  • Sporządzanie raportów przepływów pieniężnych w Spółce oraz Grupie Kapitałowej;
  • Bieżące sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Spółki w ramach Grupy Kapitałowej oraz kontrolowanie płynności finansowej;
  • Udział w procesie płatniczym Spółki oraz jego realizacja poprzez bieżące tworzenie przelewów krajowych i zagranicznych;
  • Ewidencjonowanie, księgowanie wyciągów bankowych w systemie finansowo-księgowym;
  • Przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w systemie finansowo-księgowym;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi;
  • Tworzenie pism i udzielanie odpowiedzi na pisma komorników, urzędów, banków i instytucji finansowych;
  • Bieżąca współpraca w ramach Grupy Kapitałowej.
  • ałowej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie ekonomiczne, mile widziane wyższe;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w sektorze budowlanym lub bankowym;
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, staranność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język hiszpański - mile widziany;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Word, znajomość ERP XL - mile widziana;
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwości rozwoju przy ciekawych projektach;
  • Pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO