Manager Kategorii Zakupowej

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

Do działu zakupów w Centrali firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Kategorii Zakupowej (roboty drogowe)
Lokalizacja: Wólka Kozodawska k. Piaseczna

ZADANIA:

  • Realizowanie zakupów na budowy w Polsce w zakresie dostaw materiałów /usług podwykonawczych;
  • Opracowanie i wdrażanie strategii dla danej kategorii zakupowej;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Przygotowywanie i negocjacje zapisów umów;
  • Wsparcie działu przetargów w opracowywaniu ofert;
  • Terminowa realizacja planów i skuteczne zarządzanie procesem zakupowym;
  • Śledzenie trendów rynkowych cen materiałów i usług w podległych kategoriach zakupowych.

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Min. 3-letnie doświadczanie w branży budowlanej, preferowane w obszarze drogowym lub doświadczenie w obszarze zakupów w innej branży;
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych – mile widziane, ale nie jest konieczne;
  • Motywacja do pracy w Departamencie Zakupów, chęć rozwoju w tej dziedzinie, zainteresowanie branżą techniczną lub budowlaną;
  • Umiejętności budowania relacji z klientami wewnętrznymi i dostawcami, celem osiągnięcia założonych celów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Gotowość do odbywania krajowych podróży służbowych.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość współpracy w zespole ekspertów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO