Kierownik Robót Mostowych - Mińsk Mazowiecki (Halinów)

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (Halinów)

ZADANIA:

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót mostowych;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;
  • ozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo;
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności mostowej;
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w oficjalnym sprawowaniu funkcji Kierownik Robót przy realizacji zadań z zakresu infrastruktury drogowej w tym przy budowie lub przebudowie 5 obiektów mostowych o obciążeniu dla klasy A;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO