Samodzielna księgowa - Piaseczno

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Samodzielna księgowa
Lokalizacja: Piaseczno (Wólka Kozodawska)

ZADANIA:

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych (krajowych i zagranicznych) – faktury, rachunki, dowody wewnętrzne;
  • Sporządzanie deklaracji VAT, JPK;
  • Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca, kwartału i roku;
  • Raportowanie, prowadzenie korespondencji w sprawach rozliczeń;
  • Kontrola kont księgowych i rejestrów pod względem poprawności sporządzenia VAT;
  • Comiesięczne uzgadnianie powierzonych kont bilansowych oraz wynikowych;
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy oraz przygotowywanie dokumentacji do sprawozdań finansowych;
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie powierzonych obowiązków.

WYMAGANIA:

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych (VAT i CIT);
  • Znajomość MSR/MSSF;
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel;
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładności, terminowości oraz odpowiedzialności;
  • Dyspozycyjności;
  • Znajomość systemu finansowo – księgowego CDN XL, licencja do usługowego prowadzenia ksiąg, oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego będą dodatkowymi atutami.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO