Inżynier elektryk - Mińsk Mazowiecki

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Inżynier elektryk
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (Halinów)

ZADANIA:

  • prowadzenie dokumentacji budowy (min. raporty, sprzedaż, dokumentacja powykonawcza);
  • analiza kosztów budowy;
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • inne zadania związane ze wsparciem pracy asystenta kierownika robót elektrycznych.

WYMAGANIA:

  • znajomość podstaw budowy sieci elektroenergetycznych nN, SN, WN;
  • uprawnienia SEP E lub D do 1kV;
  • znajomość pakietu Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość Auto-CAD.

OFERUJEMY:

  • zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu budowy/przebudowy sieci nN, SN, WN, oświetlenia, telekomunikacji, trakcji kolejowej, SRK;
  • uczestnictwo w koordynacji prac podwykonawców na budowie wielobranżowej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO