Inżynier materiałowy - Bydgoszcz

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy drogi S-5 pod Bydgoszczą poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Inżynier materiałowy
Lokalizacja: Bydgoszcz (Pawłówek)

ZADANIA:

  • nadzór nad zapewnieniem odpowiedniej jakości materiałów zastosowanych w procesie produkcji, zgodności z obowiązującymi normami oraz specyfikacją techniczną;
  • analiza projektowej dokumentacji technicznej;
  • zlecanie testów laboratoryjnych oraz interpretacja ich wyników;
  • współpraca z przedstawicielami Zamawiającego w zakresie badania gruntów, kruszyw, betonów i mas bitumicznych;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z certyfikacją materiałów budowlanych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo, Inżynieria Materiałowa lub Geologia;
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera ds. Jakości Materiałów lub Laboranta Laboratorium Drogowego, zdobytego podczas realizacji projektów z zakresu infrastruktury drogowej;
  • praktyczna wiedza z zakresu technicznych specyfikacji materiałów budowlanych, obowiązujących standardów oraz testów laboratoryjnych wykorzystywanych w procesie realizacji projektów budowlanych;
  • orientacja na cele, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO