Kierownik robót kubaturowych - Mińsk Maz

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z prowadzonym projektem budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego, poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Kierownik robót kubaturowych
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

ZADANIA:

  • nadzór nad realizacją zadań budowlanych z zakresu kubaturowego;odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
  • współpraca i koordynacja prac pomiędzy branżystami na projekcie;
  • zarządzanie podległym zespołem.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo oraz zdobyte uprawnienia budowlane;
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - preferowane w zakresie budownictwa kubaturowego oraz drogowego;
  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem;
  • orientacja na cele, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO