Kierowca wywrotki kat. C lub C + E - Kołobrzeg

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., na naszą budowę S6 z biurem budowy w Rościęcino poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierowca wywrotki kat. C lub C + E
Lokalizacja: Rościęcino koło Kołobrzegu

ZADANIA:

  • przewóz materiałów budowlanych na terenie budowy i poza nią;
  • dbanie o stan techniczny pojazdu oraz o terminowość dostaw.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kategorii C lub C + E;
  • doświadczenie w obsłudze samochodu wywrotki;
  • uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej); FIDIC;
  • wysokie poczucie zawodowej odpowiedzialności;
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę – stawka godzinowa;
  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku;
  • dla zamiejscowych oferujemy dodatek mieszkaniowy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO