Specjalista ds. umów / Prawnik - Rościęcino

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi S-6 w okolicach Kołobrzegu, do biura budowy w Rościęcinie poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. umów / Prawnik
Lokalizacja: Rościęcino

ZADANIA:

  • przygotowanie zapisów oraz negocjacje umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;
  • zabezpieczenie umów od strony formalno-prawnej;
  • bieżąca weryfikacja zgodności zapisów umów z warunkami kontraktu zawartego pomiędzy generalnym wykonawcą a Zamawiającym;
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu zawierania umów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Prawo;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomość prawa budowlanego, handlowego oraz cywilnego;
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego;
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne;
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO