Inżynier Materiałowy - Łomża

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi S-61 w okolicach Łomży poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Inżynier Materiałowy
Łomża

ZADANIA:

  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Działu Materiałowego w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości materiałów - kontrola ich zgodności z obowiązującymi normami oraz specyfikacją techniczną, udział w zatwierdzaniu materiałów, prowadzenie ewidencji materiałów zgłoszonych, zatwierdzonych i odrzuconych.
  • współpraca z przedstawicielami Zamawiającego w zakresie badania gruntów, kruszyw, betonów i mas bitumicznych;
  • zlecanie testów laboratoryjnych oraz interpretacja ich wyników;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z certyfikacją materiałów budowlanych;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo Drogowe;
  • mile widziane doświadczenie przy projektach drogowych, ale nie jest konieczne;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • otwartość na zdobywanie wiedzy, chęć rozwoju;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;
  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO