Kierowca wywrotki czteroosiowej

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

Firma POLAQUA Sp. z o.o. zatrudni kierowców wywrotek czteroosiowych na potrzeby budowy w okolicach Bydgoszczy, Łomży, Szczuczyna oraz Gdyni

  • prawo jazdy kat. C;
  • karta kierowcy;
  • badanie psychotechniczne;
  • kurs na przewóz rzeczy lub szkolenie okresowe kierowcy;
  • udokumentowane doświadczenie (min. 2 lata pracy na wywrotkach 4 osiowych).

ZADANIA:

  • wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy;
  • obsługa koparki/wozidła/samochodu ciężarowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;
  • dbałość o stan techniczny maszyny;
  • współpraca z pozostałymi pracownikami.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO