Manager kategorii zakupowej (roboty mostowe)

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA do działu zakupów w Centrali firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wólka Kozodawska k. Piaseczna

ZADANIA:

  • Realizowanie zakupów na budowy w Polsce w zakresie dostaw materiałów /usług podwykonawczych
  • Opracowanie i wdrażanie strategii dla danej kategorii zakupowej – roboty mostowe
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie i negocjacje zapisów umów
  • Wsparcie działu przetargów w opracowywaniu ofert
  • Terminowa realizacja planów i skuteczne zarządzanie procesem zakupowym
  • Śledzenie trendów rynkowych cen materiałów i usług w podległych kategoriach zakupowych.

WYMAGANIA:

  • Min. 5-letnie doświadczanie w realizowaniu zakupów w branży budowlanej
  • Doskonała znajomość rynku materiałów budowlanych lub/i usług podwykonawczych (roboty mostowe)
  • Umiejętności budowania relacji z klientami wewnętrznymi i dostawcami, celem osiągnięcia założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do odbywania krajowych podróży służbowych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z zagranicznym kapitałem
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO