Specjalista ds. Jakości - Piaseczno

Tytuł

POLAQUA Sp. z o.o.

Aktualnie do Działu Jakości i Ochrony Środowiska w Centrali naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

ZADANIA:

  • Tworzenie wymaganych dokumentów jakościowych oraz realizacja zadań związanych z wymogami normy ISO 9001:2015.
  • Współpraca ze wszystkimi działami w zakresie przestrzegania procedur i instrukcji Systemu Zarządzania Jakością.
  • Doradztwo dla budów w zakresie Systemu Zarządzania Jakością oraz monitorowanie jego funkcjonowania.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Identyfikacja i rejestracja niezgodności związanych z Systemem Zarządzania Jakością oraz wdrożenie odpowiednich działań naprawczych.
  • Opracowywanie raportów.
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie jakości.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek związany z jakością.
  • Min. 3-letnie oświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze kontroli jakości.
  • Uprawnienia na audytora wewnętrznego minimum z zakresu ISO 9001:2015, dodatkowym atutem będzie znajomość norm: ISO 45001 i ISO 14001.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych.
  • Prawo jazdy kat B., dyspozycyjność do podróży służbowych.
  • Programy komputerowe: Microsoft Office.
  • Dobra znajomości języka angielskiego, język hiszpański - mile widziany.
  • Samodzielność i dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.
  • Prywatną opiekę medyczną, kursy języka angielskiego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO