Tytuł

Aktualności

2018-06-20

Polaqua podpisała umowę na budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej w Bydgoszczy

Dnia 19. czerwca 2018 roku konsorcjum firm w składzie TECO Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) oraz Polaqua Sp. z.o.o. (Partner Konsorcjum) podpisało ze spółką Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o. umowę na „Budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej i dostosowanie sieci kanalizacji deszczowej do zmian klimatycznych na terenie miasta Bydgoszczy. Renowacja. Część I oraz Część III”.

2018-06-12

Polaqua podpisała umowę na budowę punktów pomiarowych

Dnia 11 czerwca 2018 roku spółka POLAQUA podpisała z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. umowę na realizację zadania pn.: „Zadanie V.2.1. Uzupełnienie systemu monitoringu natężenia przepływu i ciśnienia wody w sieci wodociągowej - budowa punktów pomiarowych”.
2018-03-27

Polaqua podpisała umowę na budowę drogi ekspresowej S6 z Szemudu do Gdyni

Dnia 26. marca 2018 r. spółka POLAQUA podpisała ze Skarbem Państwa – Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie umowę na „Budowę drogi ekspresowej S6 Słupsk – Gdańsk na odcinku Bożepole Wielkie – początek Obwodnicy Trójmiasta. Zadanie 3: węzeł Szemud (bez węzła) – węzeł Gdynia Wielki Kack (z węzłem)”.
2018-02-12

Polaqua podpisała umowę na budowę drogi ekspresowej S61 od węzła Śniadowo do węzła Łomża Południe

Dnia 09. lutego 2018 r. spółka POLAQUA podpisała ze Skarbem Państwa – Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie umowę na „Projekt i budowę drogi ekspresowej S-61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn.
 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO