Tytuł

Aktualności

2008-09-15

POL-AQUA wygrała przetarg na wykonanie robót budowlanych związanych z budową drugiej jezdni Al. Wilanowskiej na odcinku ul. Sobieskiego – Dolina Służewiecka w Warszawie

Zarząd Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych "POL-AQUA" Spółka Akcyjna informuje, że 15 września 2008 r. do Spółki wpłynęło pismo Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie.
2008-09-03

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego WPBK, spółka z Grupy Kapitałowej POL-AQUA podpisała największy w swojej historii kontrakt

Spółka P.B.I. WPBK z Opola, której właścicielem jest POL-AQUA, podpisała dwie umowy na łączną kwotę brutto 11,3 mln euro. Zamawiającym są Wodociągi i Kanalizacja „AKWA” Sp. z o.o. z Nysy.
2008-08-20

POL-AQUA realizuje prace w elektrowni Bełchatów

POL-AQUA podpisała z ALSTOM Power umowę dotycząca wykonania robót dla obiektów układu nawęglania Bloku Energetycznego 858 MW w Elektrowni Bełchatów. Łączna wartość kontraktowa wynosi niemal 28 mln zł netto.
2008-08-01

PA CONEX została generalnym wykonawcą urządzeń ciśnieniowych dla inwestycji PKN ORLEN „Budowa instalacji CLAUS II”

PA CONEX, spółka z Grupy Kapitałowej POL-AQUA otrzymała od Orlen Projekt zlecenie obejmujące wykonanie aparatów ciśnieniowych: separatorów, reaktorów oraz wymienników na potrzeby instalacji Claus II, realizowanej dla PKN Orlen. Instalacja ta pozwala na odzysk siarki w siarkowodoru.
 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO