Tytuł

Aktualności

2009-04-21

POL-AQUA buduje Most Północny

Wojewoda Mazowiecki wydał w dniu dzisiejszym pozwolenie na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul. Pułkowej do ul. Modlińskiej z rygorem natychmiastowej wykonalności. To umożliwiło Prezydent m.st. Warszawy podpisanie umowy z firmą POL-AQUA na budowę przeprawy.
2009-04-03

Vectra S.A.(spółka z grupy Kapitałowej POL-AQUA) podisała umowę na "Budowa Hali Sportowo–Widowiskowej” w Płocku

W dniu 3 kwietnia 2009 roku Vecta S.A. podpisała umowę na „Budowa Hali Sportowo–Widowiskowej”, która będzie zlokalizowana przy placu Celebry w Płocku.
2009-03-17

Otrzymanie koncesji na wydobywanie granitu ze złoża położonego w miejscowości Strzegom przez spółkę z grupy kapitałowej Emitenta – KAMPOL Sp. z o.o.

Spółka z Grupy Kapitałowej emitenta - KAMPOL Sp. z o.o. otrzymała z Urządu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego  koncesję na wydobywanie graniutu ze złożoa „STRZEGOM-ARTUR” położonego w miejscowości Strzegom, Gmina Strzegom w województwie dolnośląskim.
2009-03-04

Wybór oferty Konsorcjum z udziałem P.R.I. „POL-AQUA” S.A. na budowę trasy Mostu Północnego w Warszawie

W dniu 4 marca 2009 r. Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o wyborze oferty Konsorcjum w składzie: P.R.I. „POL-AQUA” S.A. (lider Konsorcjum), SANDO Budownictwo Polska Sp. z o.o., CONSTRUCCIONES SANCHEZ DOMINGUEZ - SANDO S.A. i KROMISS-BIS Sp. z o.o. w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego na „Budowę Trasy Mostu Północnego: Zadanie 1, Etap I od węzła z ulicą Pułkową do węzła z ulicą Modlińską”.
 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO