Tytuł

Aktualności

2009-06-03

Ruszyła budowa Trasy Mostu Północnego

W środę 3 czerwca 2009 roku w samo południe rozpoczęła się budowa Trasy Mostu Północnego - największej samorządowej inwestycji mostowej w Polsce. Prace zrealizuje konsorcjum, którego liderem jest Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA S.A., a partnerami: Sando Budownictwo Polska Sp. z o.o., Construcciones Sánchez Dominguez – Sando S.A. oraz Kromiss-Bis Sp. z o.o.
2009-04-21

POL-AQUA buduje Most Północny

Wojewoda Mazowiecki wydał w dniu dzisiejszym pozwolenie na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul. Pułkowej do ul. Modlińskiej z rygorem natychmiastowej wykonalności. To umożliwiło Prezydent m.st. Warszawy podpisanie umowy z firmą POL-AQUA na budowę przeprawy.
2009-04-03

Vectra S.A.(spółka z grupy Kapitałowej POL-AQUA) podisała umowę na "Budowa Hali Sportowo–Widowiskowej” w Płocku

W dniu 3 kwietnia 2009 roku Vecta S.A. podpisała umowę na „Budowa Hali Sportowo–Widowiskowej”, która będzie zlokalizowana przy placu Celebry w Płocku.
2009-03-17

Otrzymanie koncesji na wydobywanie granitu ze złoża położonego w miejscowości Strzegom przez spółkę z grupy kapitałowej Emitenta – KAMPOL Sp. z o.o.

Spółka z Grupy Kapitałowej emitenta - KAMPOL Sp. z o.o. otrzymała z Urządu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego  koncesję na wydobywanie graniutu ze złożoa „STRZEGOM-ARTUR” położonego w miejscowości Strzegom, Gmina Strzegom w województwie dolnośląskim.
 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO