Tytuł

Aktualności

2010-03-02

Grupa POL-AQUA liderem w technologii mikrotunelingu w Polsce

Grupa kapitałowa POL-AQUA pozyskująć nowy kontrakt na budowę układu przesyłowego ścieków z Warszawy lewobrzeżnej do oczyszczalni ścieków Czajka konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku technologii bezwykopowych i jednocześnie uczestniczy w realizacji projektu strategicznego dla rozwoju Warszawy.

2010-01-04

Spółka zależna wygrała przetarg na budowę kolektorów do oczyszczalni Czajka

Vectra S.A. (Spółka zależna do P.R.I. "POL-AQUA" S.A.) w konsorcjum z Sonntag AG Baugasellschaft złożyła najkorzystniejszą ofertę w ramach przetargu ograniczonego pn. „Budowa układu przesyłowego ścieków z Warszawy lewobrzeżnej do oczyszczalni ścieków Czajka” – etap II, - w zakresie wykonania kolektorów lewobrzeżnych wraz z obiektami kubaturowymi i siecią krzyżującą się z trasą Mostu Północnego w rejonie węzła Marymoncka z komorami kaskadową i połączeniową w rejonie ul. Farysa.
2009-12-30

Udany dla POL-AQUA finisz 2009 roku.

P.R.I. „POL-AQUA” S.A. koniec mijającego roku może uznać za  bardzo optymistyczny.
Tylko w grudniu spółka podpisała kontrakty na ponad 200 mln złotych.

2009-12-29

POL-AQUA ma umowę na budowę kolektora w Poznaniu

POL-AQUA w konsorcjum z SONNTAG Baugesellschaft mbH oraz PHARMGAS S.A. podpisała dziś umowę na realizację zadania pod nazwą: „Kontrakt nr K-23 – Aglomeracja Poznań: Budowa Kolektora Prawobrzeżnego II na odcinku od ul. Głównej od skrzyżowania ul. Milczańskiej i Bolesława Krzywoustego w Poznaniu wraz z Budową Kolektora Deszczowego"

 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO