Tytuł
2017-09-15

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie

14 września 2017 roku odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, mieszczącego się przy ulicy Jana Pawła II w Piasecznie.

Podpisy na akcie erekcyjnym podczas uroczystości złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis, Dyrektor POLAQUA Sp. z o.o. Tomasz Olej, Przewodniczący Rady Miejskiej w Piasecznie Piotr Obłoza, I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz oraz II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Hanna Kułakowska-Michalak.

Centrum Edukacyjno-Multimedialne to długo wyczekiwana, a zarazem obecnie największa piaseczyńska inwestycja. Kompleks pomieści w sobie szkołę podstawową dla około 600 uczniów i oddział przedszkolny dla 250 przedszkolaków. Powstanie również centrum multimedialne z biblioteką, salą konferencyjną oraz salą widowiskową przeznaczoną na różnego rodzaju wernisaże i wystawy czasowe. Przewidziano także wielofunkcyjną halę sportowo-widowiskową, w której znajdą się boiska do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej oraz trybuny dla 300 osób.

 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO