Zastrzeżenia prawne

Tytuł

Zawartość serwisu www.polaqua.pl, wliczając w to elementy tekstowe, graficzne i układ strony, jest własnością POLAQUA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wólce Kozodawskiej, ul. Dworska 1, Piaseczno oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem. W celach komercyjnych żadna część serwisu nie może być bez uprzedniej pisemnej zgody POLAQUA Sp. z o.o. kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana.

POLAQUA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały. POLAQUA Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie serwisu. Powstanie ewentualnych szkód w wyniku tego użytkowania, całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik serwisu.

Strona internetowa POLAQUA zawiera linki hipertekstowe do innych stron internetowych. Spółka nie zapoznała się oraz nie ponosi i nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za informacje lub opinie przedstawiane na stronach podmiotów nienależących do Grupy POLAQUA.

Wszelkie treści prezentowane na stronach internetowych Grupy POLAQUA mają wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec Grupy POLAQUA.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

POLAQUA Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przerwy w działaniu systemu.

 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO