Tytuł

Aktualności

2009-02-25

Vectra S.A. złożyła najkorzystniejszą ofertę na budowę Hali Sportowo–Widowiskowej w Płocku

Vecta S.A. (spółka z grupy Kapitałowej POL-AQUA) złożyła najkorzystniejszą ofertę na realizację inwestycji „Budowa Hali Sportowo–Widowiskowej”, która będzie zlokalizowana przy placu Celebry w Płocku.
2009-01-29

Piotr Chełkowski objął z dniem 1 lutego 2009 r. funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych „POL-AQUA”

Objęcie stanowiska Prezesa Zarządu przez Pana Piotra Chełkowskiego związane jest z złożeniem przez Pana Marka Stefańskiego w dniu 29 stycznia 2009 r. pism do Rady Nadzorczej Spółki, w których poinformował o...
2008-11-24

POL-AQUA podpisała umowę z Uniwersytetem Opolskim w sprawie wykonania przebudowy budynków na potrzeby Wydziału Prawa i Administracji

W ramach umowy zostanie przebudowywana część jednego z budynków Uniwersytetu Opolskiego, w którym obecnie mieści się Dom Studenta. Powstaną sale wykładowe, dydaktyczne i seminaryjne oraz biblioteka wydziałowa. Studenci prawa będą także mieli możliwość przeprowadzania symulacji rozpraw w specjalnie do tego przygotowanej sali. Realizacja inwestycji umożliwi zlokalizowanie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego na terenie tzw. campusu.
2008-10-23

POL-AQUA zrealizuje kolejny kontrakt dla Grupy LOTOS w ramach programu 10+

POL-AQUA zrealizuje kolejny kontrakt na rzecz Grupy LOTOS. 22 października br. zostało zawarte porozumienie, ma mocy którego Pion Budownictwa Paliwowego POL-AQUY wykona orurowanie technologiczne sześciu zbiorników.
 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO