Kariera

Proces rekrutacji

Chcesz z nami pracować? Zapoznaj się z etapami procesu rekrutacji i dołącz do nas!

ETAP 1

Jeśli znajdziesz ofertę pracy, która Cię zainteresuje i dodatkowo jest zgodna z Twoimi kompetencjami, prześlij nam swoje CV. Zespół HR z uwagą rozpatruje aplikacje wszystkich Kandydatów zainteresowanych pracą w POLAQUA. Zważywszy na dużą ilość procesów rekrutacyjnych, kontaktujemy się tylko z tymi Kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania. Na każdym etapie prowadzenia rekrutacji działamy zgodnie z postanowieniami RODO.

ETAP 2 

Jeżeli Twoje CV nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji. W trakcie rozmowy telefonicznej bądź bezpośredniego spotkania specjalista ds. HR oceni, w jakim stopniu Twoje kompetencje rzeczywiście pasują do oferowanego stanowiska, a także opowie Ci o kulturze organizacyjnej naszej firmy, sprawdzając zarazem, czy proponowany model pracy odpowiada Twoim oczekiwaniom: umożliwi to podjęcie dalszych decyzji rekrutacyjnych.

ETAP 3

Rozmowa z potencjalnym przełożonym jest kolejnym i najczęściej ostatnim krokiem w procesie rekrutacji – to dobra okazja, aby poznać potencjalnego przełożonego oraz zadać mu szczegółowe pytania dotyczące proponowanego stanowiska. Po tym etapie pozostaje już tylko decyzja o wyborze najlepszego Kandydata.