Kogo szukamy?

Wierzymy, że doświadczenie zawodowe i wiedza to połowa sukcesu, zaś drugą  połowę stanowi zaangażowanie i pozytywne nastawienie – właśnie dlatego poszukujemy osób pełnych pomysłów i energii do wspólnego działania, które chcą się uczyć, rozwijać i dzielić swoją pasją.

Poszukujemy zarówno specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i absolwentów, którzy chcieliby sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce i zdobyć pierwsze doświadczenie.

Najczęściej rekrutujemy inżynierów budownictwa (specjalizacje: drogowa, mostowa, konstrukcyjno-budowlana, hydrotechniczna, sanitarna), jednak często zatrudniamy również specjalistów z zakresu administracji, finansów i księgowości, HR, prawa, zakupów i logistyki oraz IT.

Nasze projekty realizowane są na terenie całego kraju, dlatego szczególnie cenna jest dla nas gotowość do relokacji i mobilność.

Podstawowe wartości, na których opierają się dobre relacje wewnątrz firmy, to koleżeńska postawa i umiejętność współpracy. Ważne są kompetencje, ale także poczucie odpowiedzialności za wspólny cel.