Co oferujemy?

W POLAQUA wierzymy, że sukces firmy zależy w dużej mierze od zaangażowania i satysfakcji personelu: to dlatego nie tylko zapewniamy naszym pracownikom stabilność zatrudnienia i optymalne warunki dla rozwoju zawodowego, ale też dbamy o ich zdrowie i  bezpieczeństwo. Ponadto pracownicy POLAQUA cenią sobie możliwość uczestniczenia w realizacji wielu ciekawych projektów na terenie całego kraju

Nasi pracownicy mogą korzystać z następujących benefitów:

Szkolenia

Wierzymy, że utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy jest jednym z kluczowych czynników sukcesu i dlatego na bieżąco monitorujemy potrzeby szkoleniowe. Nasi pracownicy mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, a także korzystania z dedykowanej e-learningowej platformy edukacyjnej.

Kursy językowe

Wybrani pracownicy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego.

Pakiety sportowe

Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z pakietów sportowych w wersji Sport lub Sport i rozrywka. W ramach pakietu oferujemy dostęp do ponad 4000 obiektów w całej Polsce (takich jak siłownie, baseny, kluby fitness, szkoły tańca etc.), oraz zniżki na bilety do kina i teatru.

Opieka medyczna

Zarówno naszych pracowników, jak i członków ich rodzin otaczamy prywatną opieką lekarską już od pierwszego dnia pracy. Każda osoba objęta oferowanymi przez nas pakietami medycznymi ma możliwość skorzystania, w zależności od wybranego wariantu, ze specjalistycznej opieki lekarskiej, wielu badań diagnostycznych, a nawet leczenia szpitalnego czy usług rehabilitacyjnych.

Ubezpieczenie

POLAQUA daje wszystkim pracownikom oraz członkom ich rodzin możliwość przystąpienia – na preferencyjnych, wynegocjowanych przez firmę warunkach – do oferowanego programu ubezpieczeniowego. Każdy pracownik może wybrać jeden z kilku dostępnych pakietów, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dodatek mieszkaniowy

Mając na uwadze fakt, iż realizowane przez nas projekty są rozproszone po całym kraju, relokowanym pracownikom oferujemy pokrycie kosztów wynajmu mieszkania w nowym miejscu.

Autobus pracowniczy

Nie jesteś zmotoryzowany? Nic nie szkodzi! POLAQUA oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z autobusu firmowego, który codziennie zabiera pracowników spod stacji metra Wilanowska, zawożąc ich do siedziby firmy, a po zakończonym dniu pracy realizuje kurs w przeciwnym kierunku.