Budownictwo Infrastrukturalne

POLAQUA uczestniczy w realizacji projektów z zakresu budownic­twa infrastrukturalnego, które wymagają dużych umiejętności technicznych oraz specjalistycznej wiedzy. Doświadczenie, odpowiednia kadra oraz zaplecze techniczne pozwalają nam na realizację skomplikowanych kontraktów zarówno w formule „buduj", jak i „projektuj i buduj".

W naszym portfolio znajdują się:

·         autostrady, drogi ekspresowe, obwodowe, miejskie etc.

·         drogowe tunele komunikacyjne

·         mosty, estakady, wiadukty

·         przejścia podziemne i naziemne dla pieszych

Od momentu podjęcia decyzji o zaangażowaniu spółki w segment budownic­twa infrastrukturalnego POLAQUA konsekwentnie rozbudowuje swoje zasoby w tym obszarze. Krajowy program budowy nowych i modernizacji istniejących dróg otworzył przed naszą spółką szerokie pole do działania. Dostrzegliśmy tę szansę i bierzemy udział w coraz większych i coraz bardziej złożonych projektach komunikacyjnych.

Wybrane projekty

Most Północny w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego: Zadanie 1,etap I - odcinek od węzła z ul. Modlińską do węzła z ul. Pułkową, w ciągu drogi krajowej nr 61 o długości ok. 3,4 km.

... Wiecej »

Obwodnica Ostrowi Mazowieckiej

Rozbudowa drogi krajowej nr 8 Warszawa - Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków - granica woj. odcinek II: obwodnica Ostrowi Mazowieckiej - granica woj. podlaskiego.

... Wiecej »

Obwodnica Przemyśla

Budowa drogi obwodowej miasta Przemyśla łączącej drogę krajową nr 28 z drogą wojewódzką nr 885.

... Wiecej »

Droga ekspresowa S6 Kiełpino - Kołobrzeg Zachód

Budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku od węzła Kiełpino (bez węzła) do węzła Kołobrzeg Zachód (z węzłem) o długości 24 km.

... Wiecej »