POLAQUA to nowoczesna spółka, która czerpie z długoletniej tradycji i wieloletniego doświadczenia. Od 1990 r. realizujemy na terenie całego kraju różnorodne projekty z zakresu inżynierii środowiska i budownictwa infrastrukturalnego. Z chęcią podejmujemy się wyzwań wymagających dużych umiejętności technicznych oraz specjalistycznej wiedzy, co znajduje odzwierciedlenie w naszym bogatym portfolio.

Doświadczenie i know-how to nasza przewaga konkurencyjna!

Od prawie trzydziestu lat z powodzeniem działamy na rynku budowlanym, świadcząc usługi z zakresu inżynierii środowiska i budownictwa infrastrukturalnego, angażując się w coraz większe i coraz bardziej skomplikowane projekty. Aby zapoznać się z niektórymi z naszych przykładowych realizacji, należy kliknąć w odpowiednią ikonę znajdującą się w dolnej części strony.    

Nasze doświadczenie to także doświadczenie naszych pracowników. Mamy świadomość, że wykwalifikowany personel o szerokich kompetencjach technicznych popartych wieloletnią praktyką jest kluczem do sprawnego funkcjonowania i rozwoju firmy, a co za tym idzie – do jej sukcesu. Jesteśmy dumni z tego, że wśród naszej załogi znajdują się prawdziwi pasjonaci, którzy właśnie u nas zdobywali swoje pierwsze szlify, a teraz sami dzielą się z innymi zdobytą wiedzą i umiejętnościami.

Od 2009 r. należymy do spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.) tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Przynależność do Grupy ACS otworzyła przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła pozyskiwania wiedzy technicznej.

Stworzona przez nas grupa kapitałowa obejmująca trzy spółki wykonujące specjalistyczne prace w szeroko pojętym sektorze budowlanym (tj. Mostostal Pomorze S.A., Wyroby Betonowe Sp. z o.o. oraz TECO Sp. z o.o.), pozwala nam czerpać z ich doświadczenia i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom wymagającym ogromnej biegłości w sztuce budowlanej. 

Dzisiaj POLAQUA to nowoczesna i stabilna spółka o długoletniej tradycji i bogatym doświadczeniu, która dzięki synergiom z odwagą wkracza w przyszłość, mając przed sobą perspektywy dalszego rozwoju.